اطلاعیه پرداخت هزینه مقالات پذیرش شده در کنگره

اطلاعیه مقالات پذیرفته شده و دریافت هزینه ها

به اطلاع می رساند داوری متن کامل اکثر مقالات توسط کمیته علمی کنگره انجام شده است و عزیزان می توانند برای آگاهی از وضعیت مقالات ارسالی خود به پروفایل کاربری خود مراجعه نمایند. ضمن عرض تبریک به افرادی که متن کامل یا چکیده مقالات آنها در اولین کنگره دوسالانه تازه های روانشناسی و علوم رفتاری مورد پذیرش قرار گرفته است، درخواست می شود برای نهایی کردن ثبت نام و پرداخت هزینه های مقالات به شرح زیر اقدام نمایند. مقالات منتخب برای ارائه به صورت شفاهی به زودی از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد.   

تعرفه مقالات و حضور در اولین کنگره دوسالانه تازه های روانشناسی و علوم رفتاری به شرح جدول زیر است. برای هر مقاله صرفنظر از تعداد نویسندگان آن، تنها یک هزینه دریافت می شود. حضور نویسندگان همکار مقاله در کنگره آزاد است و در صورتی که این عزیزان بخواهند در کنگره ثبت نام نموده و پک آن را دریافت نمایند، فقط باید هزینه حضور در کنگره را پرداخت نمایند. نویسندگانی که بیش از یک مقاله آنها به صورت متن کامل مورد پذیرش قرار گرفته است باید برای مقالات دوم به بعد 1500000 ریال و همچنین نویسندگانی که بیش از یک مقاله آنها به صورت چکیده مورد پذیرش واقع شده است برای چکیده دوم به بعد 500000 ریال پرداخت نمایند.

تعرفه های مقالات و حضور در اولین کنگره دوسالانه تازه های روانشناسی و علوم رفتاری

عنوان هزینه
مقاله متن کامل در مجموعه مقالات 2000000 ریال
مقاله متن کامل دوم به بعد از یک نویسنده 1500000 ریال
چکیده مقاله 1000000 ریال
چکیده مقاله دوم به بعد از یک نویسنده 500000 ریال
حضور در کنگره 1000000 ریال

 

مراحل ایجاد صورتحساب توسط کاربران و نحوه پرداخت آن به طور دقیق در ادامه توضیح داده شده است. عزیزانی که پیش از این به ایجاد صورتحساب اقدام کرده اند، لازم است صورتحساب قبلی را از پروفایل خود حذف و بر اساس دستورالعمل فوق و مراحلی که در ادامه می آید نسبت به ایجاد و پرداخت صورتحساب اقدام نمایند.

 

مراحل پرداخت 

1. به پروفایل کاربری خود در سایت کنگره وارد شود. بر روی آیکن مقالاتی که باید هزینه آنها را پرداخت کنید کلیک نمایید:

2. در صفحه ای که باز می شود بر روی آیکن صورتحساب کلیک نمایید. 

 

3. در صفحه باز شده بر روی آیکن ایجاد صورتحساب جدید برای مقاله کلیک کنید

 

4. در این صفحه تعداد نویسندگان مقالات نمایش داده می شود. نویسنده مورد نظر خود را انتخاب و به مرحله بعد بروید 

 

5. در این مرحله بسته های مختلف تعرفه ها نمایش داده می شود.بسته به شرایط خود یکی از این بسته ها را انتخاب کرده و به مرحله بعد بروید. اگر مقاله مذکور، اولین مقاله متن کامل شماست بسته 2000000 ریالی، و اگر  مقاله متن کامل دوم به بعد شماست بسته 1500000 ریالی را انتخاب نمایید.

 

6. پس از انتخاب بسته تعرفه ای، صفحه ای به شکل زیر باز می شود که در آن فاکتور نهایی پرداخت نمایش داده می شود. پس از مشاهده و تایید فاکتور نهایی، به ثبت نهایی فاکتور اقدام نمایید. 

 

7. پس از ثبت نهایی فاکتور، صفحه ای به صورت زیر نمایش داده می شود که از طریق آن می توانید برای دیگر نویسندگان مقاله صورتحساب ایجاد کنید و مثلا هزینه شرکت در کنگره را برای آنها پرداخت نمایید ( البته این کار را در صورتی انجام دهید که نویسنده همکار قصد ثبت نام و دریافت پک کنگره را داشته باشد، در غیر این صورت حضور نویسندگان همکار در کنگره رایگان است).

 

8. پس از ثبت نهایی فاکتور، صورتحساب ایجاد شده را از پروفایل کاربری خود بررسی نمایید تا از تایید یا تایید نشدن فاکتور آگاهی پیدا کنید. پیش از تایید فاکتور در قسمت وضعیت عبارت "در حال بررسی" و پس از تایید در  قسمت وضعیت "در انتظار پرداخت توسط کاربر" نمایش داده می شود.

9. پس از تایید شدن فاکتور توسط دبیرخانه کنگره،  به آدرس پرداخت اینترنتی دانشگاه تبریز https://portal.tabrizu.ac.ir/payment مراجعه و نسبت به پرداخت هزینه اقدام نمایید. لازم است حتما در قسمت واحد درآمد دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی و در قسمت نوع درآمد کنگره دوسالانه تازه های روانشناسی و علوم رفتاری را انتخاب نمایید.

 

10. پس از ثبت اطلاعات دقیق خود و مبلغ واریزی در درگاه پرداخت اینترنتی دانشگاه تبریز، رسیدی به صورت زیر برای شما ارائه می شود که لازم است از آن عکس گرفته و به طریقی که در ادامه آمده است به دبیرخانه کنگره ارسال نمایید.

 

11. در پروفایل صورتحساب مقاله که به صورت زیر است بر روی دگمه پرداخت کلیک نمایید.

 

12. در صفحه باز شده، از کادر باز شدنی گزینه پرداخت از طریق فیش واریزی/کارت به کارت را انتخاب نموده و پس از ثبت اطلاعات رسید الکترونیکی و آپلود تصویر آن منتظر تایید نهایی دبیرخانه باشید.

 

13. پس از تایید پرداخت توسط دبیرخانه کنگره، کارت ورود به کنگره از محلی که در شکل زیر نشان داده شده، قابل دریافت است.

 

14. در صورتی که فقط چکیده مقاله شما توسط کنگره پذیرش شده و یا امکان ارسال متن کامل برایتان میسر نشده است و تمایل به دریافت گواهی پذیرش چکیده و جضور در کنگره دارید، لازم است به پروفایل کاربری خود وارد شده، و بر روی همراهان یا شرکت در کنفرانس بدون مقاله کلیک کنید. همچنین افرادی که می خواهند بدون مقاله در کنگره حضور پیدا کنند می توانند با ایجاد حساب کاربری و انتخاب این گزینه اقدام به ثبت نام کنند.

 

15. در صفحه بازشده به ثبت اطلاعات اقدام نموده و به مرحله بعد بروید.

16. بعد از ثبت اطلاعات، مرحله بسته های تعرفه ای به صورتی که در مرحله 5 نمایش داده شده است، ظاهر می شود. لازم است برای چکیده اول صورتحساب 1000000 ریالی، و برای چکیده های دوم به بعد صورتحساب 500000 هزار ریالی ایجاد شود. همچنین آن دسته از افرادی که می خواهند بدون مقاله در کنگره حضور پیدا کرده و پک کنگره را دریافت کنند، در این مرحله باید بسته 1000000 ریالی حضور در کنگره را انتخاب نمایند. پس از انتخاب بسته ها، باید مراحل 6 تا 13 را طی کنید تا کارت ورود به کنگره را دریافت نمایید.

17. از صبر و همراهی شما کمال تشکر را داریم. در صورت نیاز به توضیحات بیشتر خواهشمند است در ساعات اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه با شماره ۰۹۰۳۲۶۵۴۰۶۷ تماس حاصل فرمایید.

 

به امید دیدار

دبیرخانه کنگره تازه های روانشناسی و علوم رفتاری